Intencje

INTENCJE MSZALNE

21 – 28.04.2019

 

21.04.2019 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

06.00 – za Parafian

09.00 – śp. Ewa Martynowska –gr.1

10.30 – chrzty

12.00 – śp. Eleonora w11r. śm. o łaskę nieba

18.00 – śp. Henryk Kałużny w 21r. śm., Zbigniew Doruch w 3r. śm., Andrzej i Janina Filipiec i zmarłych z rodziny Filipiec

 

22.04.2019  – Poniedziałek Wielkanocny           

07.30 – śp. Anna, Tadeusz, Antoni Wierzbiccy, Emilia, Mikołaj, Zbigniew Chmielewscy

09.00 – śp. z rodziny Wilczyńskich Weronika, Stanisław, Edward

10.30 – Ewa Martynowska –gr.2

12.00 – śp. Anna, Franciszek, Jan, Ania, Jacek Fojna

18.00 – śp. Leon, Anna Jaśkiewicz, Genowefa, Kazimierz Chorobińscy

23.04.2019 – Wtorek Wielkanocny             

07.00 – śp. Lesław Żyża

09.00 – śp. Ewa Martynowska –gr.3

18.00 – śp. Jerzy Kobiela z okazji imienin
24.04.2019 – Środa Wielkanocna    

07.00 – śp. Ewa Martynowska –gr.4

09.00 – śp. Michał w 20r. śm. oraz jego rodzice Jan i Katarzyna i siostra Maria

18.00 – śp. Władysław, Helena, Leokadia i zmarłych z rodziny Niklewicz

25.04.2019 – Czwartek Wielkanocny             

07.00 – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą  bł. Boże i opiekę MB dla rodziny Anety

09.00 – śp. Stefania, Józef, Lech

18.00 – śp. Ewa Martynowska –gr.5

26.04.2019 – Piątek Wielkanocny              

07.00 – śp. Tadeusz Świdkiewicz w 17r. śm. i zmarłych z rodziny

09.00 – śp. Ewa Martynowska –gr. 6

18.00 – śp. Anna Maruszewska –od uczestników pogrzebu

27.04.2019 – Sobota Wielkanocna         

07.00 – śp. Ewa Martynowska –gr.7

09.00 – śp. Walentyna, Piotr, Władysław

18.00 – śp. Adela, Jan, Zygmunt Zajma, Janina, Władysław Żółkowscy

28.04.2019 – Niedziela Miłosierdzia Bożego        

07.30 – śp. Jadwiga, Leonard Branczescy

09.00 – śp. Janina, Józef Łopaccy, Mirosław Olesiński

10.30 – śp. Ewa Martynowska –gr.8

12.00 – dziękczynna w intencji Michała z ok. 15r. urodzin, Marty, Elżbiety, Ryszarda o zdrowie, bł. Boże i opiekę MB

18.00 – śp. Ryszard w 5r. śm. i Michał Wełyczko oraz zmarłych z rodziny Lejwodów