INTENCJE MSZALNE
|
||
III NIEDZIELA WIELKANOCNA 14.04 |
7.30 |
+ Jadwiga Sokólska |
9.00 |
+ Maria (10 rocz. śm.), Jan (29 rocz. śm.), Bogdan (18 rocz. śm.) z rodziny Maciejewskich |
|
10.30 |
O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Zofii i Stanisława |
|
12.00 |
O zdrowie i błogosławieństwo dla Katarzyny i Małgorzaty wraz z rodzinami |
|
18.00 |
+ Halina Skowron (greg. 14) |
|
PONIEDZIAŁEK 15.04 |
7.00 |
+ Halina Skowron (greg. 15) |
9.00 |
W intencji ks. Krzysztofa z okazji 80-tych urodzin |
|
18.00 |
+ Marianna Wysocka (3 rocz. śm.) oraz Roman i Stanisław i ++ z rodzin: Wysockich, Żyżów i Stupak |
|
WTOREK 16.04 |
7.00 |
Aby Maryja była bardziej znana i miłowana, a Jej wezwanie z Fatimy poznał i wypełniał świat |
9.00 |
+ Włodzimierz Wawrzyniak |
|
18.00 |
+ Halina Skowron (greg. 16) |
|
ŚRODA 17.04 |
7.00 |
+ Halina Skowron (greg. 17) |
9.00 |
O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski dla Eugenii z okazji urodzin |
|
18.00 |
+ Czesław (20 rocz. śm.), Maria z rodziny Wolskich |
|
CZWARTEK 18.04 |
7.00 |
Dziękczynna |
9.00 |
Dziękczynno-błagalna z racji 28 rocz. ślubu Ewy i Wojciecha |
|
18.00 |
+ Halina Skowron (greg. 18) |
|
PIĄTEK 19.04 |
7.00 |
+ Halina Skowron (greg. 19) |
9.00 |
+ koledzy: Aleksander, Eugeniusz, Leszek, Jerzy, Tadeusz, Franciszek, Zbigniew, Bogdan, Janusz, Stanisław, Franciszek, Zbigniew |
|
18.00 |
+ Bolesława (ona) Chabiniak (w miesiąc po śmierci) |
|
SOBOTA 20.04 |
7.00 |
WOLNA |
9.00 |
+ Halina Skowron (greg. 20) |
|
18.00 |
+ Jerzy Olejniczak, Anna Jastrzębska i ++ z rodzin Olejniczak |
|
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 21.04 |
7.30 |
+ Wanda, Maria, Marian, Kajetan, Głowaccy |
9.00 |
+ Andrzej Marciniak |
|
10.30 |
+ Zosia (7 rocz. śm., o dar nieba), Franciszek Pinecki + Marianna, Piotr, Bogdan Jarosławiccy |
|
12.00 |
+ Halina Skowron (greg. 21) |
|
18.00 |
W intencji Aleksandry i Tomasza z okazji rocznicy ślubu |
INTENCJE MSZALNE
|
||
II NIEDZIELA WIELKANOCNA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 07.04 |
7.30 |
+ Halina Skowron (greg. 7) |
9.00 |
Dziękczynno-błagalna z okazji imienin Ryszarda o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski |
|
10.30 zbiorowa |
1) + Ryszard Adamcewicz 2) + Barbara Rabiega (5 rocz. śm.) 3) + ks. Ryszard Walner |
|
12.00 |
+ Gerold (17 rocz. śm.) – o łaskę nieba Chrzest: Marcelina |
|
18.00 |
+ Leon |
|
PONIEDZIAŁEK 08.04 Zwiastowanie Pańskie |
7.00 |
Dziękczynna za dar pielgrzymowania w intencji wynagradzającej Niepokalanemu NMP w I sobotę miesiąca |
9.00 |
O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Brygidy z okazji 80-tych urodzin |
|
18.00 |
+ Halina Skowron (greg. 8) Duchowa Adopcja |
|
WTOREK 09.04 |
7.00 |
+ Halina Skowron (greg. 9) |
9.00 |
+ Michalina, Maria, Franciszek z rodziny Berezowskich i ++ z rodziny Nowickich |
|
18.00 |
Dziękczynno-błagalna z racji I rocznicy ślubu Piotra i Dominiki |
|
ŚRODA 10.04 |
7.00 |
O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej i dużo miłości od najbliższych dla Elżbiety z okazji urodzin |
9.00 |
Dziękczynno-błagalna o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Kubala, Szpura, Armudowicz |
|
18.00 |
+ Halina Skowron (greg. 10) |
|
CZWARTEK 11.04 |
7.00 |
+ Łucja Małek, Pelagia Kaczmarek, Bronisława (ona) Marzec |
9.00 |
Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Dominiki |
|
18.00 |
+ Halina Skowron (greg. 11) |
|
PIĄTEK 12.04 |
7.00 |
+ Halina Skowron (greg. 12) |
9.00 |
Dziękczynno-błagalna za przeżyte 50 lat Krystyny i Leszka z prośbą o Boże błogosławieństwo |
|
18.00 |
+ Kazimierz, Damian Podhorodeccy, +Józef, Anna Iskierscy i ++ z rodziny |
|
SOBOTA 13.04 |
7.00 |
WOLNA |
9.00 |
+ Halina Skowron (greg. 13) |
|
18.00 |
+ Juliusz (25 r. śm.), Franciszka (ona, 11 r. śm.) z rodz. Firus |
|
III NIEDZIELA WIELKANOCNA 14.04 |
7.30 |
+ Jadwiga Sokólska |
9.00 |
+ Maria (10 rocz. śm.), Jan (29 rocz. śm.), Bogdan (18 rocz. śm.) z rodziny Maciejewskich |
|
10.30 |
O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Zofii i Stanisława |
|
12.00 |
O zdrowie i błogosławieństwo dla Katarzyny i Małgorzaty wraz z rodzinami |
|
18.00 |
+ Halina Skowron (greg. 14) |